Bychawa

na weekend

logo bip kolo rrs iconTwitter-round-color 32
footerfacebookiconyoutube icon
 instagram-new-circle-32

Zdjęcia i media

 
2017-09-04 pierwszy dzien szkoly

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzę wszystkim uczniom radości ze zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń oraz determinacji w dążeniu do zamierzonych celów. Szkoła to nie tylko miejsce nauki, to również miejsce gdzie tworzą się przyjaźnie trwające niekiedy przez całe życie. Zawierajcie takie przyjaźnie i twórzcie chwile, które będziecie mogli wspominać z uśmiechem na twarzy.

Rodzicom życzę pociechy z dzieci, z ich osiągnięć. Nauczycielom – cierpliwości i konsekwencji, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców oraz by trwające zmiany w oświacie otworzyły przed Wami nowe możliwości.

Janusz Urban,

Burmistrz Bychawy

View the embedded image gallery online at:
http://www.bychawa.pl/zdjecia.html#sigFreeId9ce7748b17

2017-08-27 dozynki wojewodzkie

2017-08-27, Radawiec Duży

27 sierpnia 2017 roku odbyły się Dożynki Wojewódzkie w Radwcu. Uczestniczyła w nich delegacja mieszkańców naszej gminy.

Bychawę reprezentowali laureaci gminnego konkursu wieńców dożynkowych – Bychawskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych z wieńcem tradycyjnym w formie okazałej korony oraz sołectwo Bychawka Pierwsza z wieńcem współczesnym przedstawiającym ołtarz główny z kościoła pw. Wszystkich Świętych w Bychawce. Delegację w korowodzie dożynkowym prowadzili: burmistrz Janusz Urban, przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Szacoń, zastępca burmistrza Magdalena Kostruba, sekretarz Jolanta Cajzer jak również nasi starostowie – Ewa Bartnik i Zygmunt Adamczyk.

Więcej: Bychawa cztery razy na podium na Dożynkach Wojewódzkich