Bychawa

na weekend

logo bip kolo rrs iconTwitter-round-color 32
footerfacebookiconyoutube icon
 instagram-new-circle-32

Głos Ziemi Bychawskiej

Gościem „Poranka z Panoramą” w piątek, 29 stycznia była Monika Głazik, redaktor „Głosu Ziemi Bychawskiej”. Tym razem, prowadzący program dziennikarze – Izabela Śledź i Tomasz Zalewa – do porannego przeglądu lubelskich gazet włączyli lokalną prasę. Sympatycznie, że wybór padł na naszą gazetę. 

O Bychawie - od 10. min do 17., potem 19 min 25 sek.

2016-02-01 GZB w TVL3

Wietnam jest największym i najlepiej rozwiniętym gospodarczo i turystycznie krajem Indochin, choć sporo mu jeszcze brakuje pod tym względem do pobliskiej Tajlandii. Kraj ciekawy ze swoją kulturą i krajobrazem.

Więcej: GZB 6/2015 - MIESZKAŃCY - Wietnamska przygoda (całość artykułu Juliana Kwiatkowskiego o wyjeździe...

Polecamy lekturę naszej gazety w dowolnym miejscu na świecie. Wiemy, że to możliwe, odkąd gazeta jak wszystko inne jest w Internecie, ale tym razem zalecamy czytanie jej w wersji papierowej. Dajemy przykład: na zdjęciu pasjonująca lektura „Głosu Ziemi Bychawskiej” na plaży w Grecji.
Prosimy o przysyłanie zdjęć z różnych zakątków Polski i świata. Warunek – musi się na nim znaleźć nasza gazeta (najlepiej ostatni sierpniowy numer). Do wygrania zestaw upominków promocyjnych naszego miasta i publikacja zdjęcia w następnym numerze. Zdjęcia prosimy przysyłać do 31 sierpnia 2015 roku na adres gazety.