KONSULTACJE SPOŁECZNE

ZAGOSPODAROWANIE PARKU „ZA KOŚCIOŁEM”

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bychawy do udziału w warsztacie konsultacyjnym, który odbędzie się w dniu 1 sierpnia 2014 roku (piątek) w Bychawie w:

czytelni biblioteki miejskiej w Bychawie w godz. 13-15

w parku miejskim przy ul. Piłsudskiego w godz. 10-12 oraz 16-18

Podczas warsztatu przedstawimy MAKIETĘ, która odzwierciedlać będzie obecny stan zagospodarowania terenu parku „za kościołem” oraz jego najbliższego otoczenie.

2014-08-01 10.24.54 bychawa park

Każdy mieszkaniec będzie mógł samodzielnie zaproponować sposób zagospodarowania parku. Służyć będą temu ruchome elementy wyposażenia parku takie jak: plac zabaw, siłownia napowietrzna, stoliki do gry w szachy, boisko, ławki, scena, latarnie i wiele innych. Każdy z tych elementów będzie można swobodnie przestawiać i umieszczać na makiecie, wskazując najlepsze rozwiązania.

Warsztaty prowadzić będzie Zespół konsultacyjny składający się z przedstawicieli urzędu miejskiego i organizacji pozarządowych z Bychawy oraz przedstawicieli Fundacji Civis Polonus.

Zespół prowadzący konsultacje będzie fotografował powstałe propozycje zagospodarowania parku.

ZAANGAŻUJ SIĘ! WEŹ UDZIAŁ W KONSULTACJACH!

STWÓRZ SWÓJ WYMARZONY PARK!!!

Burmistrz Bychawy

Janusz Urban

2014-07-30 zdjecie park makieta e 550

Projekt „Bychawa i Czosnów konsultują” współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego